Faturalı Hatta Kredi Avantajı

Faturalı Hatta Kredi Avantajı

Faturalı Hatta Kredi Avantajı Telefon satışlarında nakit alışverişe geçilmesi ve kredi kartına taksit imkanının yasal olarak kaldırılması telefon alımlarını düşürmüştür. Faturalı hat kullanıcılarının yararlanabileceği faturalı hatta kredi avantajı hem krediyi hem de taksitli ödemeleri kapsamaktadır. operatörler tarafından getirilen bu yeni sistemde cep telefonları 6 ile 12 aya kadar taksitlendirilmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Avantajı

Bankalardan telefon için kredi çekilememesi ve normal kredilerin masraflarının yüksek olması faturalı hatta kredi imkanı yeni telefon almak isteyenler için avantaj sağlamaktadır. Operatörler tarafından geliştirilen bu yeni sistemde kredi operatör tarafından verilmektedir. Bu nedenle sorumlu taraf banka değil operatör olmaktadır. Cep telefonunun değerine göre kredi miktarı da değişmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Ödemeleri

Faturalı hatta kredi ödemeleri faturalı hat üzerinden olmaktadır. Yalnızca faturalı hat üzerinden verilen bu kredi de faturalı hattın açık ve belirli bir süredir kullanılıyor olması gerekmektedir. Herhangi bir borç nedeni ile kapatılan faturalı hatta kredi verilmez. Krediyi almak için yeni bir cep telefonu alıyor olmak gerekmektedir.

Faturalı Hatta Kredi

Bunun içi telefon alınacak bayiye gidip kimlik ile başvuru yapmak yeterlidir. Cep telefonlarında kredi alt limiti 2500 ile 3000 lira arasında değişmektedir. Üst limit operatörler tarafından belirlenmekte ve operatöre göre değişkenlik göstermektedir.

Mevcut hat üzerinden verilen kredi için hat sahibi ve operatör arasında sözleşme imzalanır. Kredi ile taksitlendirilen cep telefonları mevcut hat üzerinden vade sonuna kadar kesilmektedir. Taksitler bittikten sonra taraflarca imzalanan sözleşmede sona erer.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Faturalı Hatta Kredi Avantajı Faturalı Hatta Kredi Avantajı için yorumda bulun

    Faturalı Hatta Kredi Avantajı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Faturalı Hatta Kredi Avantajı için ilk yorumu yapabilirsin.