Hurdacı

Hurda Alımı konusunda hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmet ve fiyatları ödeyen şirketimiz. Çıtak metal madencilik isteklerinizi zamanında karşılamak ve adresinizden hurda alımı yapmak adına çalışmaları sizlere sunuyor. Uzmanlaşmış personeller ve yüksek ücretlere alınan hurdalarınıza en iyi fiyatları vereceğiz. Her türlü hurda ticareti Fabrikalardan ve eski elektronik eşyalardan (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bilgisayar, televizyon vb.) Alüminyum, bakır, çelik, krom, pil ve pil artıkları, hurda artıkları (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bilgisayar, televizyon vb.), Aklınıza gelebilecek her türlü hurda ve eşyalar fiyatı satmak istiyorsanız, Çıtak Hurda’yı aramak yeterlidir, çünkü bu müşteriye yıllarca alanında en iyi ve en iyisini sağladık ve müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği sağladık. hurda bayilerinin garantisi ile en yakın hurda bayileri hurda fiyatları.

Hurdacı İstanbul

1992’den beri İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına 7/24 çalışıyor. Firmamız hurdacılık alanında ülkemizin geleceği için kritik öneme sahip geri dönüşüm konusunda her çeşit hurdanın alımını gerçekleştirmekte.Geleceğimize yön verirken unutmamamız gereken şey gençlerimize ve çocuklarımıza güzel bir ülke bırakabilmek. Hurdacı Hiç bir atık çöp değildir sloganı ile firmamız Metal hurdalarından demir , bakır, prinç madeni (sarı) ,krom,Alüminyum,nikel,çinko,kalay hurdalarının alımı Kağıt ürünlerinin her nevi alımını plastik hurda türlerinden dönüşüm imkanı olan her plastiği almaktadır. Fiyat politikamız birlikte kazanalım ilkesi olduğu için fabrikaların uyguladığı en yüksek fiyata eşdeğer olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Hurdacı Hurdacı için yorumda bulun

    Hurdacı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hurdacı için ilk yorumu yapabilirsin.