Tavuk Satışı

Tavuk Satışı

Tavuk üretici ve satıcı firması olarak her zaman müşterilerimizin sağlığını düşünmekteyiz. Tavuk satışlarımız piyasa ile aynı fiyatta olup güvenli şekilde gerçekleşmektedir. Firmamızın tüm bölümleri gerekli kontrollerden geçerek zamanı geldiğinde ilaçlanmaktadır. Tüm canlı civciv ve tavuklarımız en özel şekilde yetiştirilip kurallara uygun olarak kesilmektedir. Doğru yerde saklanarak özel şekilde ambalajlanmaktadır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Tüm müşterilerimiz yaptığımız tüm işlemleri online resmi sitemize erişim sağlayarak gerekli kontrolleri yapabilirler. Tavuk satışı için biz her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Tavuk Satışında Bir Numara

Tüm tavuklar özel yemlerle beslenerek sağlık kurallarına uygun olarak sunulmaktadır. Gezen tavuk veya diğerleri için sitemizin ilgili kategori alanına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Çadır ve prefabrik kümes sistemlerimizle daha çok üretim ile daha çok kişiye ulaşım sağlamaktayız. Özellikle büyüme çağındaki çocuklara verilmesi gereken proteinin önemli bir kısmı tavukta olduğundan dolayı sürekli olarak sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo ile sağlıklı tavuklar kapınıza kadar gelsin. Her geçen gün artan müşterimizle farkımızı da göstermiş bulunmaktayız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Tavuk Satışı Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.